.

.

ANMAIRON Мода Жените Станови Тока Рака Nubuck Кожа Слатка Чевли Посочи Пети Каузална Становите во Домот Концизен Чевли Жена

ANMAIRON Мода Жените Станови Тока Рака Nubuck Кожа Слатка Чевли Посочи Пети Каузална Становите во Домот Концизен

DEN 1400.00 DEN 2691.84

Пристапност
Во достапна форма


Нашиот производ големина стандард US4.0=CN34=220mm(боси нозе должина) US9=CN41=255mm(боси нозе должина) US4.5=CN35=225mm(боси нозе должина) US10=CN42=260mm(боси нозе должина) US5.5=CN36=230mm(боси нозе должина) US10.5=CN43=265mm(боси нозе должина) US6.0=CN37=235mm(боси нозе должина) US11.5=CN44=270mm(боси нозе должина) US7.0=CN38=240mm(боси нозе должина) US12.5=CN45=275mm(боси нозе должина) US7.5=CN39=245mm(боси нозе должина) US13=CN46=280mm(боси нозе должина) US8.5=CN40=250mm(боси нозе должина) US14=CN47=285mm(боси нозе должина) Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing
позадина итн.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати
или вратат е можно. ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас. ви благодариме.
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да биде нашата
VIP,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
1.1.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.2.Плаќањето мора да се maed во рок од 3 дена по ред поставени,ве молиме обидете се да се обрне тоа повторно, ако исплатата треба да се
се успее или други информации биде систем понекогаш
2.1.ние се обезбеди во светот пратката, освен FPO и APO
2.2.Пакет ќе бидат испратени во 2-4 дена, ако цел немаат плаќање/адреса/клиенти/празник проблеми
2.3.Многу превозот методи може да бидат селектирани според вашите барања,сите превозот методи на следење на број
кој може да се следи на интернет
2.4.Пакет потпишан"подароци"и ниска вредност на advoid клиенти даноци,но увозни царински даноци е купувачот е должност
ако мора да го полните или да имаат нов увоз даноци правила
2.5.Ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите пакет, ако не се добие во 40-60 дена по можете да ги пратите на интернет,
ние ќе ви побара шпедиција да се провери и ги решаваат проблемите, како е можно поскоро
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот
и да се врати во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата.
Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас. Ве молиме да обрнете внимание дека превозот цена
е не се враќа.
Ако објектот во внатрешноста на пратката била скршена или украдени очигледно додека сте прима."Спорот?""Лошо преглед"?
Не,тоа не е вистинското решение Право идеи се како што следи :
1.Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство
2.Тоа е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди
3.официјален документ,особено тврдат дека редовно хартија
(прилог слика за вашиот референца) PS : (UPS&курирската служба DHL.ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела)
Напомена : 1.кога пратката збор,ве молиме проверете тоа лице во лице; 2.знак по проверка
5.1.можете да го преземете слика од нашата продавница да се покаже вашите клиенти или да испратите вашата продавница слободно
5.2.Ве молиме да направите нарачка во нашата продавница директно ако имате цел од вашите клиенти,тогаш ние испрати пакет да
вашите купувачи без нашите информации од страна на превозот пат кој сте го одбрале.
5.3. Редовни клиенти може да се добие екстра попуст,dropship и wholesales е лесно,побрзо и врвот conveninet за вашиот
бизнис

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 13, 14
Бренд Име:
AnmaiRon
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
WH-201604131449
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
боја:
Црвено Кајсија Црна
Големина:
34-47
Пета Висина:
2cm

Избор на клиент