.

.

СТП Кожа Поклопец Стои Случај За Леново Табот 3 Tab3 8 850F 850M TB3-850F TB3-850M 8 инчен Таблет PC Покритие Случаи Protectoer Ракав

СТП Кожа Поклопец Стои Случај За Леново Табот 3 Tab3 8 850F 850M TB3-850F TB3-850M 8 инчен Таблет PC Покритие

DEN 377.00 DEN 396.96

Пристапност
Во достапна форма


На таблет компјутерот поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【 За Леново Табот 3 8 850 F 850 M [TB3-850 F TB3-850 M] 】8.0" инчи
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај

Главните карактеристики

Стил:
Моден
Ширина:
15.5cm
Модел Компатибилност:
За Tab3 8 TB3-850F TB3-850M
Должина:
22cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Бренд Име:
HUWEI
Пакет:
No
Тип:
Sleeve/Торбичка
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Број На Модел На:
За Tab3 8 TB3-850F TB3-850M

Избор на клиент