.

.

YuXi за Samsung A310 A510 A310F A510F S6 работ+ G928 Note5 N920 Микро USB Приклучок за Полнење Приклучок за Полнач Порта Dock Приклучок Конектор

YuXi за Samsung A310 A510 A310F A510F S6 работ+ G928 Note5 N920 Микро USB Приклучок за Полнење Приклучок за Полнач

DEN 442.00 DEN 552.00

Пристапност
Во достапна форма


Потсетување :
1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот
2.цел ќе биде предаден во 2-7working дена
3.Arrial time : 15-60days,зависи од пост услуга во вашата земја
4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Главните карактеристики

Должина на кабел:
20pcs
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За J3 2016 Година J320 J320A J320F J3109 J100H СМ-J100H J500 J500G T355C
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
YuXi

Избор на клиент