.

.

1Pair 25X8cm 6 Бои Цвет Булчински Венеција Чипка Ткаенина за Шиење Трим Pathes Евтини Чипка Applique За Деколте TT322

1Pair 25X8cm 6 Бои Цвет Булчински Венеција Чипка Ткаенина за Шиење Трим Pathes Евтини Чипка Applique За Деколте

DEN 70.00 DEN 76.32

Пристапност
Во достапна форма


Функција : полиестер.
Големина : 25*8cm.
Количина : 2 парчиња(1 Pair).
Потекло : произведено во Кина .
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
TT322
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
AIWUJIA
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
25X8cm

Избор на клиент