.

.

QFN32 MLF32 Програмирање Штекер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Clamshell Чип Големина 5*5 Pin Теренот 0.4 mm Флеш Конектор

QFN32 MLF32 Програмирање Штекер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Clamshell Чип Големина 5*5 Pin Теренот 0.4

DEN 2294.40

Пристапност
Во достапна форма


. QFN32 MLF32 Програмирање Штекер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Clamshell Чип Големина 5*5 Pin Теренот 0.4 mm Флеш Конектор
Вовед :
1. Производот Употреба : програмер приклучок , тест приклучок , горат и тест за чип QFN32
2. Применливи Пакет : QFN32 , pin теренот 0.4 mm
2. Спецификација и Димензија :
а) Тип : QFN32-0.4
б) Pin теренот : 0.4 mm
в) Pin Грофот : 32
г) Применуваат IC Тело Димензија : 5*5 mm
Ние'повторно на оригиналниот производител , имаме најниска конкурентни цени , најкус обработка на време да се гарантира . Ако сакате серија купувањето , ве молиме контактирајте со нас за истрага , ние може да ви даде попуст !

Главните карактеристики

Бренд Име:
KZT
Број На Модел На:
QFN32 Горат во Штекер
Тип:
QFN32 Горат во Штекер
pin:
32
Pin Теренот:
0.4 mm
Применливи IC Тело Димензија:
5*5 mm
Структура:
Clamshell
pcb:
без PCB

Избор на клиент