.

.

Лап-топ компјутери се Префрлите одбор Flex Кабел за Acer 4741 4741G 4551 4551G 10-pin flex кабел 15cm

Лап-топ компјутери се Префрлите одбор Flex Кабел за Acer 4741 4741G 4551 4551G 10-pin flex кабел 15cm

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма

Нови Лаптопи се Префрлите одбор Flex Кабел за Acer 4741 4741 G 4551 4551 G 10-pin flex кабел 15cm ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел. Информација за производот : Brand New Компатибилен со : За Acer 4741 4741 G 4551 4551 G Серија Лаптоп. 100 % Сосема Нов Замена Дел 6 Месеци Гаранција за Квалитет Пакетот Вклучува : 1 x Flex Кабел Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Број На Модел На:
За Acer 4741 4741G 4551 4551G
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент