.

.

Трговија на големо 50 Поставува Антички Сребрен Лист Форма Вклучите Затворач Куки Конектори за Нараквици Изработка на Накит

Трговија на големо 50 Поставува Антички Сребрен Лист Форма Вклучите Затворач Куки Конектори за Нараквици Изработка

DEN 209.76

Пристапност
Во достапна форма

Опис
Состојба : Нова
Материјал : алуминиумски
Количина : 50 комплети
Боја : антички сребрен
Тежина : 0.8 g/set
Големина : 15 X17mm
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
5349
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Производ Карактеристики:
Еден сет
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
2g
Материјал:
Легура
боја:
Антички Сребрен / Античкиот Бронза
Големина:
15mmx17mm
паг:
50sets
Тежина:
0.8g/set

Избор на клиент