.

.

1pcs имајќи 4308 40x90x33 4308A-2RS1TN9 4308-Б-2RSR-TVH 4308A-2RS MOCHU Двоен ред Длабоко ритам топката лежишта

1pcs имајќи 4308 40x90x33 4308A-2RS1TN9 4308-Б-2RSR-TVH 4308A-2RS MOCHU Двоен ред Длабоко ритам топката лежишта

DEN 700.80

Пристапност
Во достапна форма


Двоен Ред Длабоко Ритам Топката Лежишта Модел : 4308 A-2 RS1 TN9 Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 40 mm OD (надворешен дијаметар) : 90 mm Ширина/Висина/Дебелина : 33 мм Количина : 1 buc Еднаков :
4308-Б-2 RSR-TVH ,
4308 A-2 RS
Длабоко ритам топката лежишта се разноврсна,
авто-потпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,
внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.
A : Deviating или модифицирани внатрешен дизајн
Б : Модифицирани внатрешни изградба
2 RS1 : Контакт печат, на двете страни
TN9 : Стаклени влакна засилен PA66 кафез, топката се карактеризираат со
TVH : Кафез изработени од стаклени влакна засилен polyamide
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Главните карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
4308A-2RS1TN9
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Избор на клиент