.

.

Нов мозаик дијамант везови монистра Убавина цвет снег месечината бог дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот

Нов мозаик дијамант везови монистра Убавина цвет снег месечината бог дијаманти крстот бод сликарство рачно производство

DEN 675.00 DEN 1350.24

Пристапност
Во достапна форма

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на Производот
-Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(не вклучуваат 30*30cm ) -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )
Техники#
Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот . Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL.но за Африка countrys и оддалечените области, треба да се цел $300 за бесплатен превозот за EMS/DHL, Ние ќе испратиме предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. И купувачи се одговорни за царинските давачки.
Се ВРАЌА Ние и ветуваме верно ги опише сите продажба на предмети. Ако производи ќе примите не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратат ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн услуги пред испраќањето на стоката назад .
ПОВРАТНИ информации
Повратните информации се многу важни за нас!!!Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Главните карактеристики

Големина:
40x28cm box packing, 50x35cm box packing, 60x42cm box packing
Рамка:
No
Бренд Име:
QIUSI
Употреба:
Слики
Тип:
Дијаманти
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Број на Бои:
447DMC
Платно Пакување Метод:
укината/навива
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Продажбата на режимот:
Микс цел, трговија на големо

Избор на клиент