.

.

Дрвото На Животот Сребро Свири Кутија Кафез Ѓердан Locket Ангел Повикувачот Pendent Убав Звук Хармонија Топка За Бременост Жените

Дрвото На Животот Сребро Свири Кутија Кафез Ѓердан Locket Ангел Повикувачот Pendent Убав Звук Хармонија Топка

DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма


5 ве Молиме да Се забележи дека различни земја/ Contient испорачаната време се Разликуваат.
2 Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 30
Њујорк Време : 20 : 00 - 5 : 30
Париз Време : 2 : 00 - 11 : 30
Лондон Време : 1 : 00 - 10 : 30
По Московско Време : 4 : 00 - 13 : 30
Brasilia Време : 22 : 00 - 7 : 30
3 Ние ќе ви одговори на Пораки во рамките на 24 HS, во рамките на 36 HS за време на викендите.
4 Понекогаш е потребно за 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
3 превозот начин зависи од вкупниот износ на вашата нарачка. На истиот начин на кој играње релаксирачката музика на вашето неродено бебе може да sooth и мирен, на бременоста топката е, исто така, рече дека за да им помогне во текот на болничкиот како бебето може да виолина со тоа вист мајката носи како ѓердан и благотворно chimes имаат ист фантастичен ефект.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл. Од оваа фаза во бременост, бебе, лесно може да се слушне и да се разликуваат звуци слушнале преку mummy е стомакот. ( Јужна Америка Најмал досега )
6 Нашите цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други Скриени Трошоци.* Вашата цел ќе биде спакуван многу добро, ние ќе користат различни пакување методи (мала/голема подарок кутија, или EPE )според големина и материјал на вашата нарачка.
1 Ние онлајн од понеделник до сабота 9 : 00 AM - 6 : 30 ЧАСОТ (GMT+8), празникот не е вклучена.
Хармонија bola/Бременоста топката/Свири pendant/Бебе bola :
1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас
2)Првично производител
3)Совршен подарок за бебето шоу
4) ОЕМ
Состојба :
100% нови
Материјал :
Сребро Позлатен На Бела Бакар
Pendant големина на :
За 18mm Топка
Количина :
1 КОМПЈУТЕР Кафез Pendant + 1 КОМПЈУТЕР Внатрешна Топката + 1 PC Сребро Позлатен Ѓердан
[ 30"L стандардните, ИМАЈТЕ на ум ни ако ви треба други ДОЛЖИНА : 45"L]
Боја за референца :
(Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Се Напомене Мене Број/ Големина Ако Сакате Други Внатрешни Топката. Исто звуци кои soothed и смирена вашето бебе за време на бременоста ќе имаат ист смирувачки ефект откако ќе пристигнат.
2 ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. Тоа е, рече дека ефектите од овие chimes работи ефикасно на бебето во текот на болничкиот откако таа или тој пристигна. Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени withtheoriginal метод на плаќање.
Да се обезбеди да се плати Минимален Данок, Ние ќе ги прогласи како вашето барање или ниска вредност.
2 Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
Кога и како да се користи на бременоста топка?
Мајката на се можат да се носат на бременоста топката од околу 20 недели во нејзината бременост, или од кога таа се чувствува нејзиниот прв flutters на движења од бебе.
1 Ние брод од сите наши предмети на светот во 48hs од страна на Хонг Конг Пост / Кина Пост
или ЕМС / DHL.
Почитувани слатка,
Јас сум нестрплив за вашиот изглед.
1 Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. )
Имаме SGS Сертификација, Нашите Hamony Bola Locket Кафез Е ОЛОВО, КАДМИУМ БЕСПЛАТНО!!!
Она што е бременоста топка?
Со потекло од Мексико на бременоста топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека бременоста топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Eudora
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Број На Модел На:
Мексиканскиот Bola Семејно Стебло Pendant
Пол:
Децата, Жените, Бебе, Девојки, Момчиња
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
is_customized:
Yes
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Материјал:
ОЛОВО, КАДМИУМ СЛОБОДНИ
кафез големина:
Одговара за 18mm Топка
Внатрешниот Топка Големина:
18mm
Внатрешниот Топката Боја:
36 Бои
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
сребро позлатен на бакар
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент