.

.

99 Монистра Бисер Школка Материјал 8мм Големина Алуминиумски Додатоци Молитва монистра Исламската Муслимански Tasbih Аллах Misbaha Sibha

99 Монистра Бисер Школка Материјал 8мм Големина Алуминиумски Додатоци Молитва монистра Исламската Муслимански

DEN 960.00 DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма


99 Монистра Бисер Школка Материјал 8мм Големина Алуминиумски Додатоци Молитва монистра Исламската Муслимански Tasbih Аллах Misbaha Sibha
Мушка големина : прибл. 8 mm
Материјал : школка Бисер
Повеќе количини, Повеќе попусти!!
За да Започнете со кои се занимаваат во добра вера !!
Различни стилови ние може да понуди.
Со различни камења, различни големини
Модерен !!!
Сјае !!!
ЗА НАС
Ние сме накит веледрогерија, на Кина, ние имаме свои фабрика и продавници. Нашите клиенти се од целиот свет. Па ние дизајн на стоки во согласност со клиенти барања и вкус. Нашите главни производи се килибар материјални производи, а исто така ние се дистрибуираат накит, ѓердани pendant ѓердан, нараквица, eardrop, earring, прстен, нараквица на различни накит, рачни синџир. Материјал : позлатени, Silvering, човекот-направени од дијаманти jadeite, жад, корали, тиркизна, бисер, кои сите се со парична Казна квалитет и прифатлива цена . Добредојдовте на големо на консултации! Можете да избор различни бои и стил
При купување предмети, ве молиме да се свесни дека индивидуалните модели може да се разликува малку .Се сеќавам ние се занимаваат со природен објект,и природата нè прави сите различни.
ПРЕВОЗОТ
1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
5-Бесплатен превозот ќе се користи во Кина пост; тоа трае 15~25 работни дена за испорака.
Можете да нарачате еден повеќе предмети од нас, и бара од нас да ги спои транспорт , Сигурно ќе се спасат многу трошоци. Јас секогаш вклучуваат малку подарок за среќа во вашиот пакет бесплатно
ПРОИЗВОДИ
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе работиме со вас, додека не се задоволни.
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM Цел Добредојдени!
Можете да се меша било предмети од мојата продавница заедно, може да одлучи секоја количина за секој објект. Голем попуст за големи промет на големо со цел!!
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст : (plz контактирајте со нас пред исплата, ќе се прилагоди на цената)
Над НАС$ 150.00 Добиете 7% Попуст !
Над НАС$ 300.00 Се 9% Попуст !
Над НАС$ 500.00 Добие 12% Попуст !
ПЛАЌАЊЕ
Visa, Mastercard, Moneybookers, T/T
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
- Може да побарате враќање на пари или размена, ако ние :
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
ПОВРАТНИ информации
Вашето задоволство е наша извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите купувачи кога цел заврши, па ве молиме да ни остави позитивен фидбек премногу ако ви се допаѓа нашите производи , тоа значи важна за нас. Ако имате било каков проблем со производи, ве молиме контактирајте со нас, ајде да се реши проблемот заедно љубезно. Негативен feed врати не може да го реши сите проблеми. Ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други.
Се надевам дека ќе имаат пријатно купување!
Ви благодарам многу!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Никој
Објектот Висина:
8mm
Бренд Име:
Arsun Накит
Сертификат Број:
на располагање
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Главниот Камен:
бисер
Бисер Квалитет:
AA
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
8g
Certificate Type:
CCGTC
Големина На Бисер:
7-8mm
Број На Модел На:
887654
боја:
Бела
Обликотшема:
леб форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8mm
Продажба:
фабрика директни
камен тип:
Полу-скапоцени камења
Големина:
8mm
Пакет:
Поединечно завиткани
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент