.

.

7-Простор Земјата Сонцето Планета Постери И Цртежи На Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Цртан Филм Ѕид Слики За Детска Соба Платно Уметност Оркестарот

7-Простор Земјата Сонцето Планета Постери И Цртежи На Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Цртан Филм Ѕид Слики

DEN 201.00 DEN 275.04

Пристапност
Во достапна форма


Дома Декор : Дневна Соба, Спална Соба, Детска Соба, Канцеларија, Кујна
Материјал : Водоотпорен, Никогаш Нема Да Исчезнат, Може Да Се Избрише
Запечатено Пакување : Висока Јачина На Хартија Цевка
Потрошувачите Голема Четири Заштита=Осигура Шопинг
Ако постојат било кој квалитет на проблемот, пакување штета, боја грешка, големина грешка, итн, ве молиме контактирајте со нас за наплата или замена, колку што сте задоволен, ништо не е проблем
1.Нормално цел ќе биде предаден во рок од 1 дена по приемот на уплатата.
2.поради царината, времето итн, со пакетот може да го одложи, понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет, ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита време
7-Простор Земјата Сонцето Планета Постери И Цртежи На Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Цртан Филм Ѕид Слики За Детска Соба Платно Уметност Оркестарот

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Број На Модел На:
7PY20170600124
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Предмети:
Цртан филм
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Бренд Име:
7-Простор
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Постер:
постери и цртежи
платно печатење:
ѕид уметност печатење
ѕид слики:
ѕид слики за детска соба
Дома Декор:
поп-арт
Технологија:
Hd печатење
Пакет:
Валани во Цевка
Материјал:
Памук Платно
Е Прилагодена:
Yes
Dropshipping:
Yes

Избор на клиент