.

.

Комбо Силиконска Гума Пред&Задните Wiper Ножеви За Chevrolet Искра 2010 Година Наваму Ветробранското Стакло Шофершајбната Стакло Авто Автомобил Додатоци

Комбо Силиконска Гума Пред&Задните Wiper Ножеви За Chevrolet Искра 2010 Година Наваму Ветробранското Стакло Шофершајбната

DEN 662.00 DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма


За Chevrolet Искра 2010 Наваму
Возачот Големина : 22 инчи(55cm)
Патникот Големина : 15 инчи(37.5 см)
Задните Wiper Сечилото Големина : 12 инчен(30cm )
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители . 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Главните карактеристики

Објектот Должина:
A, B
Бренд Име:
Mikkuppa
Chevrolet Модел:
искра
Искра-Година:
2014,2011,2012,2015,2010,2013
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Материјал Тип:
Природна Гума&Висок Квалитет Метал
Име На Модел:
F03/А1-30
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Ширина:
22inch
Објектот Висина:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.3kg
Автомобил Производител:
За Chevrolet Искра
Година:
2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
22+15
Задните Wiper Сечилото Големина:
12
Автомобил Направи:
за chevrolet

Избор на клиент