.

.

Воздушниот Компресор Пневматски и Хидраулични Течност под Притисок Мерач 0-12Bar 0-180PSI Нови L15

Воздушниот Компресор Пневматски и Хидраулични Течност под Притисок Мерач 0-12Bar 0-180PSI Нови L15

DEN 56.00 DEN 60.00

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Материјал : Метал, Пластика
Боја : како што е прикажано на сл
Опис :
Карактеристики голем лесно може да се прочитаат бирање, мерка воздушен притисок 0-180 PSI (0 - 12 Bar).
Машки конец дното обезбедува сигурна врска. Име на производ Компресор Мерач Тип Бирате Вид Притисок Опсег 0 ~ 180 PSI, 0 ~ 12 Bar Навој Дијаметар 9mm (1/8" NPT) Случај Големина (Приближно) 42 x 40mm/ 1.65" x 1.57" (D*T)
Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот Вклучува :
1 x Компресор Мерач

Главните карактеристики

Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
D21511
Бренд Име:
OOTDTY
Макс Мерен Опсег:
150 - 199 PSI

Избор на клиент