.

.

Пинк виткање грав торба стол, дневна соба пати beanbag безделник троседот седиште,отворен и затворен полиестер, водоотпорен мебел дома

Пинк виткање грав торба стол, дневна соба пати beanbag безделник троседот седиште,отворен и затворен полиестер,

DEN 3360.00

Пристапност
Во достапна форма


Квалитетот Guranteed Боја : 18 бои, како на боја шема
Оваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Лесно да ги чисти и да се грижи за. На зрна се слободни да се движат наоколу и да се влезе во сите достапни простор, кој нуди максимална удобност и релаксација.
Одличен подарок за семејни луѓе, целосно опуштање
ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 165cm x 55cm x 60cm
или 66inchx22inchx24inch
Информации За Производот
1.тоа е водоотпорен,па можете да го користите отворено, базен страна, плажа, пливање активност
2.на materical е 420 D оксфорд-пвц.
3.ние само го продаде капак.
4.Обложени-оксфорд ткаенина надворешноста, брише се чистат со влажна крпа (обложени terylene пвц ,водоотпорен крпа)
5.пополнување е polystymen монистра.(polysterence vigin бисери)
6.вода&отпорни на дамки,дише,перат.
7 .со силна childproof fastener,
8.Достапни во 18 бои, како на боја шема.
6).Практична и лесно да се чисти со вода .тие се ткаенина во акции. pls се направи избор.
PLS доверба на нашите производи и квалитет.Ние ќе понудиме најдобра услуга.
Превозот : Брз и Бесплатен ПревозотEMS, UPS-от, DHL, UPS-от, FEDEX ОДНОСНО.
Ефикасна Логистички Безбедност Гаранција!
Pls забелешка : цената овде е само врз основа на надворешниот поклопец, нема филер
Различни Дизајни Во Парк!!!
Различни Бои Може Да Се Choosed!!!
Pls Доверба Во Нашиот Квалитет!
Ние Ќе Се Покаже Достоен За Довербата!
(1) БОЈА ШЕМА за вашата опција
(2) Тврд и силен Sewings ↓↓↓↓
(3)Слика со moden покаже ↓↓↓↓
G OODS ПАКУВАЊЕ И ИСПРАЌААТ ↓↓↓↓

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
runboy
Број На Модел На:
454654
За Бројот:
Еден
Материјал:
Ткаенини

Избор на клиент