.

.

1x Мало Преносни Продавница за Накит Случај Сомот Накит Екранот Лента Приказ Хривнија Организатор Складирање Сад Прстен Кутија

1x Мало Преносни Продавница за Накит Случај Сомот Накит Екранот Лента Приказ Хривнија Организатор Складирање

DEN 349.00 DEN 671.52

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте На Нашата Продавница! Опис на производот Материјали : Ice куп + густина одбор, цврсти и издржливи. Големина : 9"*5.7"*1.1"(22.7x5.7x2.9cm). Идеална за мали делови и потрошен материјал. Заштита на животната средина,прекрасен изглед,мала тежина,погодно за собирање. Совршен за да се спречи гребнатини, тие се, исто така, пластовидно, и се компактни и одлично за СКЛАДИРАЊЕ. Лесно да се отстрани фах од состаноци за да им се овозможи на купувачите да го видите вашиот накит од countertop. Пакет се вклучени : 1 x
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1pc
За нашите услуги
Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ги вашите пораки, ние и ветуваме да ви одговори побрзо и ви нуди најдобри услуги.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди Позитивни Повратни информации, ние ќе го цениме вашиот поттикне.
Ако не сте задоволни, пред да ја напушти Негативни/Неутрален повратни информации, контактирајте не и дозволете ми да знам дека, ние ќе го реши проблемот до го задоволи.
Ве молиме проверете ја големината пред да ја потврдите нарачката и ние секогаш сме тука за вас.
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница и да уживате во вашата шопинг!

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Sunligoo
Обликот:
Плоштад
Производот:
накит кутија
Материјал:
Стадото
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
tgh0115
Техника:
Сјајни
Употреба:
накит
Спецификација:
227mm*145mm*29mm
Оптоварување:
-
Капацитет:
227*145mm
боја:
Роуз ; Црна ; Сива
Пакет Се Вклучени:
1 Компјутер
Материјал:
Сомот
Тежина:
155g
Стил:
Идеална за мали делови и потрошен материјал.
Функција:
Совршен за да се спречи гребнатини, тие се, исто така, пластовидно, и се компактни
Објектот нема:
tgh0115
Објектот Дебелина:
29mm
Објектот Ширина:
14.5cm
Објектот Должина:
22.7cm

Избор на клиент