.

.

Долг Живот Боја OPC Тапан Компатибилен За Xerox DC240 242 250 252 260 240 DCC6550 7550 6500 7755 7500 5065 7655 7665 Боја на Тапан

Долг Живот Боја OPC Тапан Компатибилен За Xerox DC240 242 250 252 260 240 DCC6550 7550 6500 7755 7500 5065 7655

DEN 1414.00 DEN 1488.00

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Висок квалитет Долг Живот OPC Тапан Компатибилен За Xerox Docucolor 240 242 250 252 253 260 262 DCC6550 7550 6500 7500 5540 5500 5065 7600 7665 7675 7655 700 Боја на тапан
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Главните карактеристики

Тип:
opc тапан
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
DC240
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
XEROX

Избор на клиент