.

.

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови 62mm FLD Леќа Филтер За Nikon Канон sony DLSR камера филтер+случај+подарок

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови 62mm FLD Леќа Филтер За Nikon Канон sony DLSR камера филтер+случај+подарок

DEN 110.00 DEN 134.40

Пристапност
Во достапна форма

Сите предмети ќе бидат декларирани како "Подарок", со ниска вредност, ние секогаш обидувајте се да ја законски да се намалат увозните давачки за клиентите. По исплата е расчисти, оваа точка ќе се испраќаат преку Стандард Воздух Mail (Хонг Конг Пост) во рок од 48 часа, но се исклучат време на викендите и други правни празници. Ние нудиме попуст на Превозот и Ракувањето со Наплаќаат за дополнителни објектот да биде испратена до истата адреса. Карактеристики : Brand new висок квалитет и направен од метал FLD филтер обезбедува точна боја, отстранување на груби зелена фрлија предизвикани со флуоресцентни светилки.
· Сите плаќања се очекува во рок од 7 дена по аукција е затворена. Дневното филтер е магента во боја која додава топлина за целокупната сцена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
· Во комбинација Превозот за повеќе објекти се достапни по барање. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Од суштинско значење во било која средина, каде што во околината извор на светлина е флуоресцентни Материјали : оптичко стакло филтер пакет : 1x FLD ФИЛТЕР+случај+подарок(крпа)
Плаќање
· Ние го прифаќаме Зачувам САМО, ве молиме испратете го вашето плаќање на нашиот Зачувам сметка :
· Зачувам ви овозможува да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, s и Зачувам сметка салда.
· Ве молиме чувајте го Зачувам приемот придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/поправка соодветно. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена од приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа).
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки. ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
· Ние ги преземат за да го замени или поправи тоа за вас од страна на производителот во случај на испорачаната објект се наоѓа погрешни додека превозот обвиненија ќе бидат родени од страна на купувачот. Конверзија филтер се обезбедува соодветна кожата на ѕвонење и природна боја кога пукање во средина со flourescent светла.
· Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци. Точно-на-животот боја препевот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Аукција Реден Број, вашиот Полно Име и Превозот Адреса МОРА да бидат вклучени во Зачувам плаќање. Сите не-плати понудувачи ќе се информираат и да добијат неплатени предупредување од e-Bay. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Превозот
1.
контактирајте со нас
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings,
доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,
Опис : на употребата на бојата филм на дневното тип во снимањето под флуоресцентно осветлување, екран ќе биде со сина и зелена боја, но ако флуоресценција филтер беше додадена на леќа,горе споменати феномени, боја екипа може да се корегира, така што екран во боја може да се обнови.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KEFU
Пакет:
No
Тип:
fld филтер
is_customized:
Yes

Избор на клиент