.

.

Ceyes Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Автомобил Заклучување на Вратата Покрие Случај За Мерцедес Бенц W211 AMG W204 W210 W203 Cla Додатоци за Автомобил-Стил

Ceyes Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Автомобил Заклучување на Вратата Покрие Случај За Мерцедес Бенц W211

DEN 162.00 DEN 179.52

Пристапност
Во достапна форма


Ceyes Автомобил-Стил, од не ' Рѓосувачки Челик JDM Автомобил Заклучување на Вратата Покрие Случај За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W211 AMG W204 W210 W203 Cla Додатоци Автомобил Стил
Карактеристики : Точка Име : Автомобил Врата Заклучување На Капак
Материјал : Нерѓосувачки челик
Додатоци : Автомобил-Стил
Пакет : 4pcs/Многу
Цел : декоративни заштита на панел, спречување на корозија
Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
pls потврдете го вашиот заклучување на вратата стил е исто подолу слика пред да се одржи редот.
ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил стил е исто како подолу на сликата,овој производ беше сопствени направени за автомобил!

Главните карактеристики

Големина:
no logo
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
5.2cm
Објектот Висина:
0.9cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
7.1cm
Име На Модел:
заклучување на вратата маска
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Возилото Логото
Бренд Име:
ceyes
категорија:
Амблеми
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
автомобил-стил
автомобил-стил:
Случај За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W211 AMG W204
Име:
Автомобил Врата Заклучување На Капак
Додатоци име:
Автомобил Стил
Автомобил Врата Заклучување На Капак:
автомобил заклучување на вратата опфаќа

Избор на клиент