.

.

силиконски калапи за конкретни цвет тенџере diy цемент planters конкретни фабрика тенџере калапи конкретни калапи Diy Вкусен Тенџере

силиконски калапи за конкретни цвет тенџере diy цемент planters конкретни фабрика тенџере калапи конкретни калапи

DEN 1546.00 DEN 1680.00

Пристапност
Во достапна форма


Детали за производот : Мувла големина : 12*12.6 cm во Калап големина : 11*7.2 cm во Калап тежина : 995g Мувла тежина : 520g Мувла големина : 11.7*10см Мувла големина : 10.5*8cm Мувла тежина : 890g Мувла тежина : 520g Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Mail пораки Или да се Изразат во 1-3 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време. Превозот време : САД 7-10 работни дена ЕУ coutries и Азиски земји 10-15 работни дена руската земја и земјите во близина 25-40 работни дена Јужна Америка земји 45-60 работни дена. Други земји : 15-20 работни дена.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Бренд Име:
pinkmore
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
conceret мувла
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
кориснички:
Accpectable

Избор на клиент