.

.

6pair Гигант Големина од не ' Рѓосувачки Челик Еден Разгореа Носила Уво Коси Комплет Plug Тунелот Пирсинг на Тело Накит 10мм--25mm

6pair Гигант Големина од не ' Рѓосувачки Челик Еден Разгореа Носила Уво Коси Комплет Plug Тунелот Пирсинг на

DEN 287.52

Пристапност
Во достапна форма

Опис *Бренд : SHUIMEI *Материјал : 316l Хируршки Челик,Акрилик *Мерач : 10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm,22mm,25мм *Метална Боја : План Сребро *Овој Многу вклучувајќи 6pair,3pair уво коси+3pair уво тунелот приклучок *Гаранција : 12 месеци гаранција

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SM060
Метална боја:
Сребро.
Мерач:
10мм--25mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Избор на клиент