.

.

PA8 terminal block конектор 12P,P=8ММ Терминал станица

PA8 terminal block конектор 12P,P=8ММ Терминал станица

DEN 319.20

Пристапност
Во достапна форма


PA8 terminal block конектор 12 P,P=8ММ Терминал станица
www.topia-ic.com
CN10 02114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PA8
Тип:
Splice

Избор на клиент