.

.

Zhongyantaihe седум ѕвезда игла убавина масажа игла Кожен Игли Главата Акупунктура игла

Zhongyantaihe седум ѕвезда игла убавина масажа игла Кожен Игли Главата Акупунктура игла

DEN 201.60

Пристапност
Во достапна форма

Опис :
Кожен игла третман е еден дел од Кинеската наука на акупунктура. Тоа рап кожата без да се повредат музички да dredging канали, заштита на viscus, и да се спречи оваа болест. Тоа е популарна по своите евтини цена и лесен за користење.
Карактеристики :
- Цевка тип
- Еден двострано
- Disposabl
- Вода бивол рог рачка
- Мерач 21, должината на игла 3.5 mm
Спецификации :
Име на производ : Седум-ѕвезда Кожен Игла
Материјал : Метал, Пластика
Боја : Црна
Големина : 21.5*5.5*1cm
Како Да Го Користите :
1. Чистење на кожата
2. Се потпираат на ременче за на сила да рап кожата вертикално и ослободување брзо.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Large,XLarge,Small,Medium
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Телото
Бренд Име:
ZHONGYAN TAIHE
Број На Модел На:
Медиум

Избор на клиент