.

.

Xiaomi Redmi Забелешка 4X Note4X Случај Крокодил Шема СТП+PC Задниот Поклопец Тешко Телефон Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 4X Hongmi Note4X 5.5

Xiaomi Redmi Забелешка 4X Note4X Случај Крокодил Шема СТП+PC Задниот Поклопец Тешко Телефон Случај за Xiaomi

DEN 181.92

Пристапност
Во достапна форма


Тешко Телефон Случај PC & СТП Задниот Капак на Телефонот Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 4 X
Име на производ : Крокодил шема PC+СТП Тешко Телефон Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 4 X
Материјал : Тешко PC внатре + СТП Површина
Боја : Црна, златна, сино, црвено, розово, жолта, зелена, кафеава
Модел : Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Note4 X 5.5 инчен
Пакет Се Вклучени :
1pcs Крокодил шема Pc & Стп задниот поклопец случај
Примање на вашиот предмет :
1.Кога ќе го добиете вашиот објект во пораката, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата.
2.Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Тоа нема да се случи како ние двојно проверете секое парче пред пратката.Ако сте среќни со објектот, ве молиме помогнете да ни остави позитивен фидбек, ви благодариме за вашата поддршка.
Гаранција :
1.Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова. (купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба, благодарение).
2.Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За првите 3 месеци од купување, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 3 месеци од купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот цена.
Контакт со НАС на :
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, па ние се вратам на вас.Ние ќе одговор во рок од 24 часа бизнис време.
Повратните информации :
1.Вашето мислење е многу важно ,позитивни повратните информации се високо ценети.
2.Ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас пред да замине било негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Главните карактеристики

Големина:
5.5
Карактеристики:
Крокодил шема тешко pc & стп мека задниот поклопец случај
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
оригиналната намера
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4X
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Стил:
Тешко pc+стп задниот капак на телефонот случај
боја:
Црна, златна, сина, роза, црвена, зелена, кафена, жолта
Функција:
coque funda fundas capa луксузни додатоци Мобилен Телефон Случај
Функција:
Телефон школка заштитни случај, декорација
ОДГОВАРА ЗА:
Xiaomi Redmi Забелешка 4X Note4X 5.5

Избор на клиент