.

.

нови carburetor замена мопед БИНГ srg стил хидрати/vergaser/carburetor 16mm carburettor carby bing

нови carburetor замена мопед БИНГ srg стил хидрати/vergaser/carburetor 16mm carburettor carby bing

DEN 1536.00

Пристапност
Во достапна форма


БИНГ стил хидрати/carburettor/vergaser/carburetor 16mm ,НОВИ 100% , добра состојба за работа.
Ако имате некое прашање, ве молиме да прашам и јас ќе ви одговори.
Ако имате потреба од поголеми количини ве молиме распрашува како да достапност.
И ако ви треба голема количина ве молам прашај ме за добра цена.
За било какви прашања ве молиме прашајте ме за повеќе информации.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SherryBerg
Тип:
Carburetor
Место на Потекло:
Хонг Конг

Избор на клиент