.

.

L15631 - Луксузни Бронзена Боја Месинг Ладна Вода Кујна Тапа

L15631 - Луксузни Бронзена Боја Месинг Ладна Вода Кујна Тапа

DEN 1236.00 DEN 1454.40

Пристапност
Во достапна форма


(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.
[ Точка Бр.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени. ] : L15631
[ Материјал ] : Месинг
[ Боја ] : Бронзени
[ Type ] : Дек Монтирани Ладно Тапа
[ Употреба ] : Басенот
[ Пакување ] : 1 PCS/Кутија
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Постојат 7 превозот друштво за избор : DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS, SF и Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме да се разбере.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Веб-страница : www.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Главните карактеристики

Вентил Core Материјал:
Керамички
Rotatable Или Не:
Опремени
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
бронза
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
L15631
Бренд Име:
xTruly
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент