.

.

Нови Директно Флексибилни Слушаат Добиете Само Слушалка 3,5 мм Моно JackTransparentfor за полнење за Motorola HT1000 HT1250 XTS5000 Слушалки

Нови Директно Флексибилни Слушаат Добиете Само Слушалка 3,5 мм Моно JackTransparentfor за полнење за Motorola

DEN 364.00 DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма


Нови Директно Слушаат Добиете Само Слушалка 3,5 мм Моно Џек Binaural Слушалки HT1000 HT1250 XTS5000
Карактеристики :
1. Нов & висок квалитет
2. Меки пластични уво пупка се вклопува удобно да уво што го задржува вашиот приватен разговор.
3. Можете да слушате музика и радио.
4. Компатибилен за секој модел радио доаѓа со 3.5 мм моно џек
5. Тежина : 17g
Компатибилност :
За следниве Motorola преносни две начин радија : APX7000, XTS5000, XTS3500, XTS3000, HT1000, PR1500, JT1000, MT1500, MT2000, MTS2000, MTX8000, MTX9000, MT1500, MTS2000, XPR6300, XPR6350, XPR6500, XPR6550, HT1250, HT1550, HT750, MTX8250, MTX8250 LS, MTX850, MTX850 LS, MTX9250, MTX950, PR860, EX500, EX560 XLS, EX600, EX600 XLS, BPR40, CP110, CP150, CP185, CP200, PR400, XTS1500, XTS2500, XTS3000, XTS3500, XTS5000, MTX838, MTX-LS и други компатибилни модели
Напомена : Доколку вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме да видам друг објект или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогне да се најде еден што одговараат за вас
Пакетот Вклучува :
l 1 X 3,5 мм слушалка

Главните карактеристики

Тип:
делови
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Број На Модел На:
3.5-ВИЕ
Is_Display:
Yes
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Складирање Канал:
зависи од радио
Разговор Опсег:
зависи од радио
Бренд Име:
BAOFENG
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Гума
weigt:
17g
конектор:
3.5 mm
Број На Модел На:
3.5 mm слушаат само
Воки Токи Тип:
Преносни
Воки Токи:
Воки токи додатоци
слушалка:
Слушалка воки токи
Earphoneheadset:
Слушалката Ја Слушнете

Избор на клиент