.

.

115mm турбо дијамант мелење првенство тркала,4.5дијамант купот на воланот за гранит,дијамант првенство тркала бетон.

115mm турбо дијамант мелење првенство тркала,4.5дијамант купот на воланот за гранит,дијамант првенство тркала

DEN 2131.20

Пристапност
Во достапна форма

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.И, исто така, направи дијамант мелење тркала,купот на тркала, core вежба битови и абразивни диск.
Овозможи заладување паузи, ако виде ножот се предизвика голема мера (користите reciprocating сечење). Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Па тој е полна со искуство и добар талент.
Испорака Детална : Ние се направи за испорака во рок од 3 дена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.многу stricked контрола на квалитет
Пакување & Испорака
Пакување Детална : Нашите вообичаени пакување за дијамантски видов ножеви се стандардна извоз на пакети.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Молчи и не-молчи ножеви се на располагање за клиент е избор. Ние се осигураме дека нашите производи со висок квалитет и исклучителни перформанси со следниве карактеристики :
Карактеристики :
1.23 М14 или 5/8"-11
Други спецификации се достапни по клиенти барања.На турбо сегмент конфигурација овозможува побрзо материјал отстранување .Долг животен век и стабилни перформанси;
3.Ние ја проверите на рамност степен да се види дали тоа е до стандард. Нашата компанија главно произведуваат дијамант видов ножеви за универзална употреба и processional сечење,како што се за сечење гранит,мермер,песочник,варовник,керамика,итн.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Лесно брзо и лесно сечење;
2. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Нашите дијамант видов ножеви вклучуваат дијамант сегментирано нож,дијамант континуирано rim нож,дијамант турбо нож,ласерски заварени нож,сребро заварени нож,кружни виде ножот,итн. Спецификација
Дијамант турбо купот на тркала
На следното се нашите нормални димензии на оваа чаша тркала.Нашите производи се со добар квалитет со разумна цена. Контактирајте ме
Add : 98# Qinling Патот Економски zoon,Danyang Градот,Jiangsu Провинција, Кина (Копно) Поштенски : 212300
Тел : (+86)511 - 85163725
Факс : (+86)511 - 85163726
Мобилен телефон : (+86)186 0524 0403
Skype : yuanzi306
На Вниманието На : Echo Zheng
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.5"дијамант купот на воланот за гранит,дијамант првенство тркала бетон. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Со тесен јаз и помалку chipping,нема да го оштети работ на камен;
5.Нашите дијамант турбо купот на воланот се дизајнирани за мелење конкретни и областа камен.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние, исто така, направи некои сечење експерименти за да ја провери нејзината користење на функцијата.
Безбедноста На Прво Место !
Пред монтирање на виде ножот се осигура дека машината не може да се започне (повлече од главниот приклучок).
Слики
Дијамант турбо купот на тркала
Како ние да се gurantee на стоки, контрола на квалитет?
(1). За Нас
Основана во 2008 година, нашата компанија стана голем професионални производител и извозник на различни Дијамант Алатки во Кина.

Главните карактеристики

По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Големина:
4.5 115x20x5mm
Број На Модел На:
дијамант турбо тркала

Избор на клиент