.

.

Лов Единствен 1 Точка Пиштол Прашка Црн Тен Воена Тактичка Еластична Lanyard Песок Боја Макбаскет Обезбеди Пролет Појас Пушка На Рака

Лов Единствен 1 Точка Пиштол Прашка Црн Тен Воена Тактичка Еластична Lanyard Песок Боја Макбаскет Обезбеди Пролет

DEN 251.00 DEN 338.88

Пристапност
Во достапна форма


Лов Единствен 1 Точка Пиштол Прашка Црн Тен Воена Тактичка Еластична Lanyard Песок Боја Макбаскет Обезбеди Пролет Појас Пушка На Рака
Конкурентна Предност : (1) Ние може да ви нудиме OEM услуга (2) Одличен квалитет со фабрика цена (3) 24-часа on-line услуга (4) на Разни стоки и сите во парк (5) Чесни и искрени е нашата засекогаш тема
Опис :
· Единствена точка пиштол прашка
· Користи метална кука да се закачите на воздух-мека пиштол или слични конфигурација
· И поправки на тактички појас/ вест/ панталони уво со лепенка на другиот крај
· Широко се користи од страна на воениот персонал за анти-крадец или анти-загуби од пиштол
· И дава рацете слободни& брз пристап за оружје операции
· Формирана на цврсти нерѓосувачки челик внатрешниот и тешки најлон
· Не е лесно да се отсечени или snap пауза
· Стигнале дизајн додава флексибилност
· Да се применат на различни пиштоли за итни случаи
2. Спецификација На Производот :
·материјал : hign густина пластика
· Должина на кабел : 54cm (извиткани)
· Боја : црна
·тежина : 0.055 kg
·големина : прилагодлив
3. Пакет Содржина :
· 1 x Тактички Пиштол Пиштол Прашка Пролет
Апликација :
Воена & тактички & Полицијата & Војска пиштол/ airsoft/ пиштол/ пушка активности
/ Војна игра CS игра/ Надворешна лов
Напомена :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
1. За руската клиентите, ние треба вашата полно име на бродот на пакетот.
2. Да Бразилецот клиент, ако изберете EMS , ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број
( CNPT БР. или CPF НЕМА.)
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме ALIPAY , WESTERN UNION , T/T .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Испорака на стоки во рок од 5 работни дена.На следење на информации во врска со пратката можеби треба 5-10 дена да се прикажува на веб страната.Ве молиме да биде повеќе трпение.Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки и даноци за увоз во купувачот земјата.
1)Ако сакате да се вратите или размена на објектите што сте ги примиле ,можете да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
2 )предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.(На превозот и ракувањето со полнење не се враќа ,мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.)

Главните карактеристики

боја:
ТА, Б.К.
Број На Модел На:
Единствена Точка Пиштол Прашка
Објектот:
Лов Единствен 1 Точка Пиштол Прашка
Име:
Воена Тактичка Еластична Lanyard
Материјал:
Hign густина пластика
Тип:
Една единствена точка
Функција:
Издржливи,се чувствува здрав,силен & тешки
боја:
црн ТЕН
Употреба 1:
пиштол носат
Употреба 2:
Воени игри,CS,Отворено спортски,воени
Големина:
Adjustable
ОЕМ:
Yes

Избор на клиент