.

.

SWANJO Пар Седло Акрилик Уво Приклучоци Тунели Piercigns Plug Уво Камен Expanders Носилки Earring Мерачи за Жените Тело Накит

SWANJO Пар Седло Акрилик Уво Приклучоци Тунели Piercigns Plug Уво Камен Expanders Носилки Earring Мерачи за Жените

DEN 40.00 DEN 45.60

Пристапност
Во достапна форма


Органски Акрилик Седло Двојно Разгореа Месо Уво Приклучоци и Тунели Пирсинг
Големина : 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm 28 30мм
Се продаваат како 2БР

Главните карактеристики

Метална боја:
3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm, 26mm, 28mm, 30мм
Главниот Камен Боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
SWANJO
Материјал:
Акрилик
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
10120051
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Пакет:
ploybag или картонска кутија
Телото Област:
уво
Материјал:
Акрилик
Големина:
3mm 4mm 5mm 6mm 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm 2

Избор на клиент