.

.

пет лажни вештачка трева

пет лажни вештачка трева

DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма


Ние можеме да снабдување на трева се тркалаат големина како 2*25 m / ролна или 4*25 m / ролна .
Трева lenght може да се направи според клиентот треба .
Примена : во Текот на овој вид на вештачка трева 's суровина е увезена од Netherland со natual изглед , тоа е многу популарна во" Европската како Италија,Велика Британија , Шпанија и русија и др .
За трговија на големо цена на пет лажни вештачка трева , ве молиме контактирајте со нас на :

Главните карактеристики

Бренд Име:
LuxGrass
Шема:
jumpsuit
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Тип:
Стап Кутија
Број На Модел На:
LUXMDSB36
Одделот За Името:
Мажи
предиво висина:
36mm
Влакна Материјал :
tencate увезени thilon ЈП
Предиво сметка:
13000 Dtex
предиво мерач:
3/8 инчи
трева густина:
16800 turfs/метри
Примена:
градина ,скок , балкон
Поддршка:
СТП поддршка
is_customized:
Yes
WhatsApp:
+8615913101899
Skype :
luxgrass-кина

Избор на клиент