.

.

130*100cm црна мрежа sequins цвет везови чипка ткаенина задебелување на везови Материјал ткаенини за крпеница

130*100cm црна мрежа sequins цвет везови чипка ткаенина задебелување на везови Материјал ткаенини за крпеница

DEN 1633.00 DEN 1775.52

Пристапност
Во достапна форма


Функција : Име на Производ : памучна ткаенина масти квартал пакет флорални,точка,цртан филм шема Материјал : 100% памук. Тенок, погоден за кукла е облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти. Бои : како слика се прикажува, Големина : 1piece= 130cm*100cm(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка),2 парчиња е 130*200cm ние не се случува да го намали надвор Ако сакате други потреби ве молиме контактирајте со лени pls.

Главните карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Функција:
вода растворливи
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
130cm
Број На Модел На:
111
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Чипка

Избор на клиент