.

.

CSS-440-4 сокриени-раководител standoffs, PEM стандард,во парк, направени во кина,од не ' рѓосувачки челик 303

CSS-440-4 сокриени-раководител standoffs, PEM стандард,во парк, направени во кина,од не ' рѓосувачки челик 303

DEN 3648.00

Пристапност
Во достапна форма


CSS-440-4 сокриени-раководител standoffs, PEM стандард,во парк, направени во кина,од не ' рѓосувачки челик 303
На fastener главата е заклучен безбедно во слепа, бланширан дупка и е во состојба да се справи со значителна товари.На сокриени-раководител карактеристика овозможува страна ако лист спротивниот инсталација да остане мазна.
Дел No. : Ние може производство на под тип : 1 lot =1000pcs многу 10 =10000pcs Тип 1lot 10lots Тип 1lot 10lots Тип 1lot 10lots Тип 1lot 10lots 68 47.6 85 59.5 107 74.9 125 87.5 75 52.5 97 67.9 121 84.7 143 100.1 94 65.8 121 84.7 134 93.8 161 112.7 90 63 121 84.7 148 103.6 178 124.6 97 67.9 133 93.1 162 113.4 196 137.2 110 77 155 108.5 187 130.9 230 161 122 85.4 176 123.2 212 148.4 263 184.1 137 95.9 202 141.4 242 169.4 304 212.8 68 47.6 85 59.5 107 74.9 125 87.5 75 52.5 97 67.9 121 84.7 143 100.1 94 65.8 121 84.7 134 93.8 161 112.7 90 63 121 84.7 148 103.6 178 124.6 97 67.9 133 93.1 162 113.4 196 137.2 110 77 155 108.5 187 130.9 230 161 122 85.4 176 123.2 212 148.4 263 184.1 137 95.9 202 141.4 242 169.4 304 212.8 69 48.3 82 57.4 89 62.3 111 77.7 76 53.2 91 63.7 99 69.3 122 85.4 94 65.8 111 77.7 120 84 133 93.1 101 70.7 120 84 130 91 145 101.5 99 69.3 124 86.8 136 95.2 165 115.5 109 76.3 139 97.3 153 107.1 185 129.5 120 84 154 107.8 171 119.7 206 144.2 138 96.6 181 126.7 203 142.1 243 170.1 69 48.3 82 57.4 89 62.3 111 77.7 76 53.2 91 63.7 99 69.3 122 85.4 94 65.8 111 77.7 120 84 133 93.1 101 70.7 120 84 130 91 145 101.5 99 69.3 124 86.8 136 95.2 165 115.5 109 76.3 139 97.3 153 107.1 185 129.5 120 84 154 107.8 171 119.7 206 144.2 138 96.6 181 126.7 203 142.1 243 170.1 131 91.7 202 141.4 131 91.7 202 141.4 146 102.2 229 160.3 146 102.2 229 160.3 160 112 256 179.2 160 112 256 179.2 175 122.5 308 215.6 175 122.5 308 215.6

Главните карактеристики

Тип:
Занитвам Ореви
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
CSS -440-4
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
потврда:
ISO9001
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент