.

.

50pcs Микс случаен боја кристал Круг dangle шарм CCB виси hummer затворач шарм за нараквица pendant ѓердан diy накит

50pcs Микс случаен боја кристал Круг dangle шарм CCB виси hummer затворач шарм за нараквица pendant ѓердан diy

DEN 393.00 DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма

50pcs Микс случаен боја кристал Круг dangle шарм CCB виси hummer затворач шарм за нараквица pendant ѓердан diy накит
1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 50 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DC009
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Кристално
Тип:
dangle шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура

Избор на клиент