.

.

S5 Мини Smart Видите Авто Спие Со Оригинални Чип Телефон Случај Кожа Флип Задниот Поклопец За Samsung Галакси S5 Мини G800 G800F G800H

S5 Мини Smart Видите Авто Спие Со Оригинални Чип Телефон Случај Кожа Флип Задниот Поклопец За Samsung Галакси

DEN 264.00 DEN 287.04

Пристапност
Во достапна форма

===============================================
Напомена :
Драг пријател, ако цел 1 случај, јас ќе го испратам 1 сет подароци за вас : Екран заштитник филм X 1, Перо пенкало Х 1
Сликите на производот :
Напомена : Овој случај со Чип , кој е зошто smart спиење функција може да се работи ( приказот може да спие и се будам на мобилен телефон, го покажува времето и порака во прозорецот, одговарање на повици без отворање на случајот! )
Овој случај со Чип и Водоотпорен круг .

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Мобилен Ангел
Мало Пакет:
Yes
Големина:
4.5 inch
Име:
Asuwish
Посебна Карактеристика:
Со Smart Видите Авто Спиење функција, Автоматско вклучување/Исклучување на Екранот
Број На Модел На:
За Samsung Галакси Мини S5
Тип:
Случај

Избор на клиент