.

.

Премиум Квалитет 101Q Водоотпорен Sandpaper Метален Мебел Инструмент Боја Мелење Полирање Абразивни Хартија P400 P600 P800

Премиум Квалитет 101Q Водоотпорен Sandpaper Метален Мебел Инструмент Боја Мелење Полирање Абразивни Хартија P400

DEN 950.40

Пристапност
Во достапна форма


Големина : 23mm*28mm
Ронки големина : P400 P600 P800 ( 10 парчиња секоја )
Функција : Голема водоотпорен, може да се натопени за долго време, за влажно или суво мелење. Одлична сечење ефект, пескарење марк дури, долг работен век време. Примена : се Користи за мелење,полирање и поправка на гребење на метал,боја,електронски, столарија (мебел, музички инструменти) и др. Внимание : 100 парчиња по полето, така што за помалку од 100 парчиња не е преполна со затворена кутија.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !
L-Паладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong. Ние сме ангажирани во оваа индустрија за повеќе од десет години, а нашиот производ линии се исклучително голема. Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покрај тоа, имаме специјална понуда за промет на големо !!!
КАКО ДА ПОСТАВИТЕ ЦЕЛ :
Ве молиме кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите некоја цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остави порака за детали кои се важни мислите. Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедно, така што можете да го користите КУПОНОТ, кој можете да го добиете во нашата продавница почетната СТРАНИЦА од пребарувачот
.
Ние ви препорачуваме Зачувам ( Alipay ) за безбедна трансакција. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Во моментов , можете да платите користејќи 1) Кредитна Картичка 2) Банкарски Трансфер 3) Moneybookers 4) Western Union 5)Други Методи, поддржани од Aliexpress како што Маестро, Qiwi Паричник, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ве молиме распрашува Aliexpress услуги на клиентите за повеќе детали за плаќање !
Купувачот е Забелешки :
Сите барања за нарачка, ве молиме имајте на ум дека кога го поставите цел, или оставете порака на цел страница !
Нашата цена НЕ вклучува никаква царина или данок. Ние обично се изјасни за пониска вредност, со цел да се избегне или намали купувачот данок. PS : DHL или други изразат може да наплати повеќе увозни давачки за некои Европски Земји, како што се Шпанија, Германија, Франција, Обединетото Кралство, Романија, Холандија итн., што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете e-EMS, EMS или Кина Пост Воздух Парцела за пакет над 2 KG.
Пакет над 2 KG да Русија, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат Продавачот за Испорака Метод, ние ќе го испрати со Посебна линија, што дефинитивно може да се следи.
Ако изберете локација за подигнување, но вашата адреса за е казни со парична казна како оддалечените области од DHL, ние треба да испрати пакет од Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS или Кина Пост наместо тоа, без никаква дополнителна наплата или враќање на средствата.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање. Ви благодариме !

Главните карактеристики

Големина:
11*9
Употреба:
Мелење & Полирање
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
S/C
Број На Модел На:
101Q
Ронки големина:
P400 P600 P800

Избор на клиент