.

.

11.1 V 5200mAh Замена на Лаптоп со Батерија за ASUS K52J K42J A42J x42j A52f a40j A42-K52 A32-K52 A41-K52 A31-K52 batteria

11.1 V 5200mAh Замена на Лаптоп со Батерија за ASUS K52J K42J A42J x42j A52f a40j A42-K52 A32-K52 A41-K52 A31-K52

DEN 1367.04

Пристапност
Во достапна форма

Како може да се плати ако јас не треба alipay?
Обично,ние прифаќаме alipay,ако у сакаат да плаќаат со paypal,pease контактирајте со нас.
Ако тоа е оштетен, да го одбие пратката и контактирајте со нас, ние ќе зборуваме за тоа со испорака компанија. Сите во сите,Вашиот ги задоволи е нашата голема моќ за да се задржи се движи!
11.Понекогаш време на испорака може да бидат заразени од лошите временски услови или големи празници во земјата.Други firend од друга држава ќе дојде во 25-40day(Ние брод од страна на Шведска Пост).Нашата цена не вклучува никаква царина или данок. Било unsatisfaction, ве молиме контактирајте со нас, наместо на напуштање на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
Обично,на клиентите во САД може да се добие тоа во 15 ден(Ние брод од страна на USPS). Повратни информации, Ние се потпираат на нашата Alibaba репутација и consomer задоволство да се успее, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Како можам да направам ако ми купи погрешен точка?
Можете да го испрати назад до нас(купувачот го плати превозот надомест),ние може да се промени у право еден или рефундирање на пари.
Ако само пишуваат документ или sufe на линија,тоа може да трае повеќе часа.
Прочитајте За НАС остануваат во светот врвот електроника производи база-Шенжен, имаме многу години expriment во лаптоп батеријата, според вашата потреба, ние нудиме висок квалитет на производите и врвна услуга за вас.Сте имале батеријата отвори parcle во предниот дел на поштарот.Ако сакате да брод од пратката од страна на други побрзо express, екстра shippng на плаќање е потребно, ве молиме да побарате од нас за детали. Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги, добра feedbakc ќе бидат високо ценети. Тест добро, брзо shippment, да ensuer ќе добиете пакетот во најкусо време е нашата услуга цел.Ако сте го купиле погрешна објект, наплата не му е дозволено, па мора да се осигура правото на батеријата сакате да ги купите, можете да побарате од нас да се најде вистинскиот.Не можете само да го продаде лаптоп батеријата?
Ние главните продаде лаптоп батеријата,и ќе го задржи на листата дигитални cameral батеријата,телефон случај и други 3 C објект. Reture Политика 1.Сите предмети ќе бидат испратени до вас од страна на Шведска пост/Малезија пост со бесплатен превозот во рок од 3 дена по вашата исплата, ве молиме offter ни целосната адреса/име и презиме/телефонски број, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Како можам да направам ако пратката оштетен?
Пред испраќање на пратката ние ќе ги пакувам добро,и парцела ретко се оштетени. Ние, главно, се прифати Alipay, за друг начин на плаќање, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.
Ако сè уште не може да сигурни,само се чувствуваат слободни да не контактирате,и имаше bettery испратите нас ќе ја старата батерија слика.Како може да се купат на правото на батеријата за мојот лаптоп?
Генерално,ние се суди според батеријата модел БР.
Ние длабоко се извинувам за било какви прашања ве збунети,ве молиме дозволете ни да се реши проблемот првиот наместо да се даваат какви било негативни повратни информации.Ако можете да го најдете она што ви треба на веб-сајтот,слободно испратете ни порака.Батеријата е осетлива точка,и лесно експлодираат,па тој мора да се провери внимателно. Ви благодариме за вашата поддршка
Превозот 1.Кога ќе брод на парцели и кога можам да го добие?
Ние ќе брод парцела во 48 часа откако ќе заврши исплатата.
Ако гледате филм или играте игри,тоа може да потрае повеќе енергија.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
KEFU
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
K52F
Тип:
Li-Ion
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент