.

.

Памук Породилно Градник Печатење На Жица За Слободни Бамбус Влакна Породилно & Старечки Градници Пред Затворање Градник За Чување Им Помогнам На Породилно Градник

Памук Породилно Градник Печатење На Жица За Слободни Бамбус Влакна Породилно & Старечки Градници Пред Затворање

DEN 427.00 DEN 854.40

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000]
Добредојдовте на Модерна жена НЕ.1
Бразил клиенти ве молиме имајте во предвид : времето на пристигнување во Бразил генерално се зема 90-120 дена, полека, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме;
Руски клиенти ве молиме имајте во предвид : ве молиме оставете ги вашите име и презиме, ви благодариме
На облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења да се избира правилна големина, и им овозможи на 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
1cm=0.39 инчен 1 Инч=2.54 СМ
[xlmodel]-[фото]-[0000]
Памук Породилно Градник Печатење На Жица За Слободни Бамбус Влакна Породилно & Старечки Градници Пред Затворање Градник За Чување Им Помогнам На Породилно Градник

Главните карактеристики

Чаша Големина:
една големина
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40
Функција:
Димовска,Породилно
Пол:
Жените
Бренд Име:
XEIOBB
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук
Поддршка Тип:
жица за слободни
Затворање Тип:
Пред Затворање,Забавува Кука-и-око
Боја Стил:
Природна Боја
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,заменлива Ремени
Број На Модел На:
N

Избор на клиент