.

.

4GB 8GB 16GB 32GB Кредитна Картичка Бизнис Подарок USB Флеш Диск, USB Флеш Диск, Memory Stick USB Диск, У Диск

4GB 8GB 16GB 32GB Кредитна Картичка Бизнис Подарок USB Флеш Диск, USB Флеш Диск, Memory Stick USB Диск, У Диск

DEN 271.68

Пристапност
Во достапна форма


Совети Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметува Оперативен систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB ; Па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи. 128 MB е за 120 MB . 1 GB е за 950 MB . 2 GB е околу 1.9 GB . 4 GB е околу 3.8 GB . 8 GB изнесува околу 7.6 GB . 16 GB е околу 14,8% GB . 32 GB е за 29 GB . 64 GB е за 58 GB . 128 G1 B е за 120 GB .
Пакување детали 1 Единица USB Флеш Диск и 1 Единица Транспарентен Торба
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние обично брод надвор стоката во рок од 24 часа во текот на работни дена откако плаќање
потврди,ние обезбеди целиот свет без превозот.
2.Ве молиме, напишете ја заврши адреса,име и презиме(особено руски Пријатели),телефонот
број без"-" или простор, и пост код, така што можеме да брод од вашата стока што е можно
како е можно.
3.Ако се земе голема количина,ве молиме да ни кажете комерцијална вредност,ние ќе ви помогнат да напишете
вредност како што се бара за да се избегне данок во вашата земја, но, се надевам дека ќе може да се разбере дека Ние
не сме одговорни за било обичај или увоз доход.
1. Сите предмети има 3 години гаранција.
2. Ако објектот е неисправен употреба од страна на техничка причина,може да се испрати назад до нас за Нова.Корисниците се одговорни за 2-начин на превозот обвиненија за било вратени предмети.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, Со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни conidtions како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација.
5. Нема враќање прифатени по истекот на 30 Дена од денот на приемот.
6. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ако има било какви проблеми или прашања во врска ќе ги нарачате, ве молиме контактирајте usby е-мејл или trademanager,Ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа.

Главните карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Бренд Име:
Temtacin
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Мај-13
производ тежина:
20g
Тип На Производ:
Флеш Диск
Стил:
картичка
Број На Модел На:
ж-серија
Материјал:
Пластични
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No

Избор на клиент