.

.

PEGASUS Pegasus W500 W600 водат машина за шиење 3x5.6 pin presser нога 257468-56, Pegasus 5.6 presser нога

PEGASUS Pegasus W500 W600 водат машина за шиење 3x5.6 pin presser нога 257468-56, Pegasus 5.6 presser нога

DEN 820.00 DEN 911.04

Пристапност
Во достапна форма

[модел] : се водат машина за шиење [бренд] : Pegasus 600 [модел]; 257468-56 [рамен намали pin три, пет линија 3x5.6 presser нога игла растојание 5.6] [материјал] : Челик Погоден за модели; Pegasus W500 W600

Главните карактеристики

Употреба:
плетење
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Бренд Име:
TOWASUISEI

Избор на клиент