.

.

Памук Бремени Панталони Породилно Облека За Бремени Жени Панталони Бременоста Панталона Gestante Pantalones Embarazada Облека

Памук Бремени Панталони Породилно Облека За Бремени Жени Панталони Бременоста Панталона Gestante Pantalones Embarazada

DEN 710.40

Пристапност
Во достапна форма


Памук Бремени Панталони Породилно Облека За Бремени Жени Панталони Бременоста Панталона Gestante Pantalones Embarazada Облека
Функција :
1. материјал : памук
2. прилагодливи половината рака
3. држете се до adbomen дизајн
4. големина : SX S M L XL XXL
ГОЛЕМИНА ДОЛЖИНА ХИП CROTCH ДА НОГА БЕДРОТО cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен XS 103 40.6 88 34.6 72 28.3 52 20.5 S 104 40.9 90 35.4 72 28.3 54 21.3 М 105 41.3 94 37.0 74 29.1 56 22.0 L 106 41.7 98 38.6 74 29.1 58 22.8 XL 107 42.1 104 40.9 75 29.5 60 23.6 XXL 107 42.1 108 42.5 75 29.5 62 24.4

Главните карактеристики

Породилно Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Број На Модел На:
W49
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
ranavoar
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Редовни

Избор на клиент