.

.

Ултра Тенок Хибрид Покрие Воздух Перница Технологија Случај Со Транспарентни, Јасни Задниот Панел Shockproof Торба Школка За Oneplus 3 / 3T

Ултра Тенок Хибрид Покрие Воздух Перница Технологија Случај Со Транспарентни, Јасни Задниот Панел Shockproof

DEN 134.00 DEN 163.20

Пристапност
Во достапна форма


>>>>>>>>>>>>>>>>>>
[ Модел ] За Oneplus 3 / 3 T
[ Материјал ] Квалитетот Enviromental Акрилик
[ Функција ] Случај доаѓа со воздух перница технологија на четирите агли и кристално јасна задниот панел.
Совршено да се вклопи и да се заштити вашата љубов телефон, изгледа прекрасно!
[ Посебна Забелешка ] Розова и јасно се транспарентни. Црна и зелена се вистинска боја, не е светла.
[ Пакет ] Со OPP вреќа само, секој случај се доаѓа со мали подароци, suprising цена!
Пад на превозот поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Ние ја поддржуваме ги испечатите вашите Приватни Логото ако цел 100pcs или повеќе! Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме! Вистински Објектот На Снимање..

Главните карактеристики

дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Бренд Име:
Asuwish
Големина:
5.5inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Браник Случај со Јасни Задниот Панел
Мало Пакет:
No
Модел:
За Oneplus 3 / 3T
боја:
црна, зелена, розова, јасно

Избор на клиент