.

.

2018 нов африкански кабелот чипка со многу камења/ убавина везови африкански полиестер ткаенини guipure кабелот чипка 5yards RFS11

2018 нов африкански кабелот чипка со многу камења/ убавина везови африкански полиестер ткаенини guipure кабелот

DEN 3240.00 DEN 4320.00

Пристапност
Во достапна форма

2018 нов африкански кабелот чипка со многу камења/ убавина везови африкански полиестер ткаенини guipure кабелот чипка 5yards RFS11 1.Позадина : памук 2.Ширина : 51"~52" ширина
3.Пакување : 15 метри по пакување
4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPS-от
5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.
6.Плаќање : Запад union, Money gram, T/T
Ние снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др. Голема количина на свежа акции се снабдува секој месец да се исполнат и на веледрогеријата и мало цел барања. Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.
Производи покаже :
Убавината покаже :
Плаќања :
Т/T,Wester Union,Money Gram, Paypal се исто така прифатливо.
Ќе треба да завршите вашето плаќање во рок од 3 дена откако ќе конкурираат на објектот,предизвика акции менуваат брзо.
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца, pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.Ние ќе се вратам на вас во рамките на 24hours.
Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производи. Ако за жал ќе се најдат предмети да се купи незадоволни, ве молиме обидете се да не контактирате во прв пат, и ние ве уверам дека ние ќе се најде најдобар начин да се направи тоа за вас.
Превозот :
Превозот е потполно бесплатно .
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена после потврда на плаќањето, обично ќе мора во рок од 7-15 работни дена, што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите за 2 дена откако ќе ви испратиме следење на број.
Продажба-по-sevrvice :
Ние нудиме инстант 3 дена политика на враќање,ако стока имаат било каква штета,ве молиме ни e-mail на слики,ќе испрати нов сет веднаш штом ќе може да.Ако стоката не е задоволен,да ја прифатиме наплата или да го промените,но стоката треба да се чува во оригиналното пакување не се користи,превозот и ракувањето цена да не се враќа. Ако сакате да ја врати стоката,клиентите треба да плаќаат за превозот цена што ние ги користиме за испраќање на стоки за вас.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.
Добредојдовте!!!!!!

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Број На Модел На:
RFS11
Ширина:
51/52
Декорација:
Rhinestones
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
Памук/Полиестер
Употреба:
крпа, униформа , партија, свадба, се облекуваат
Пакет:
15 метри
Трговија на големо MOQ:
150 метри
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
време на испорака:
3-5 дена
начин на плаќање:
western union, money gram, банкарски трансфер
Дизајн број:
RFS11
Тежина:
2 KG

Избор на клиент