.

.

Гроздобер Ѕвезди/Марки Washi Лента Јапонски Маскирање Лента Scrapbooking Алатка Селотејп Декоративна Лента Училиште & Канцеларија Снабдување

Гроздобер Ѕвезди/Марки Washi Лента Јапонски Маскирање Лента Scrapbooking Алатка Селотејп Декоративна Лента Училиште

DEN 83.00 DEN 96.00

Пристапност
Во достапна форма


Најпопуларниот
Објектот Описи
Гроздобер Ѕвезди/Марки Washi Лента Јапонски Маскирање Лента Scrapbooking Алатка Селотејп Декоративна Лента Училиште & Канцеларија Снабдување
Количина : 1pc
Корисниците На Коментарите :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА

1 П : ми се допаѓа твојот предмети,може да ви понуди wholesales цена, ако јас цел многу?
A : Ние сме фабрика и добредојде на цел многу да се разговара на цена!
2 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде?
A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово.
Превозот време е за 20-50 бизнис дена, но некои земји трае долго време
да го прави на сопствен увоз, како што се Бразил, руски, Италија. Погоре земји
обично трае околу 50-80 работни дена или повеќе.
3 П : Ако објектот не доаѓаат, конечно, или објектот не како опис, што треба да направам?
А : 1)ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време кога заштитата е abo-
ut до крај
2)контактирате за било каков проблем како да не како опис/скршени/lesspack-
возраст,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите
Ви благодариме за гледање!

Главните карактеристики

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
NB225
Бренд Име:
излет време
Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Соодветна возраст:
6+
Тежина:
0.08kg

Избор на клиент