.

.

Нова Жешка Ferret кашмир ќебе Бренд Возрасни Пролет Лето Дебели Топло Ќебе Супер Меки Корални Руно Ќебе На Креветот

Нова Жешка Ferret кашмир ќебе Бренд Возрасни Пролет Лето Дебели Топло Ќебе Супер Меки Корални Руно Ќебе На Креветот

DEN 894.00 DEN 1718.40

Пристапност
Во достапна форма


.
Ќебе
Ferret кашмир
Пакување Листа : 1*Ќебе
Ткаенини : Корални руно
Лесно Нега : Машина за миење ладно, собори сува на ниска топлина, Избегне директна топлина, не користете кајгана
Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима
Пакет : 1 Компјутер/PVC Кеса Големина 120*200cm (47*79inch) 150*200cm (59*79inch) 180*200cm (71*79inch) 200*230cm (79*91inch) 230*250cm (91*98inch)
1 ↓
2 ↓
3 ↓
4 ↓
5 ↓
6 ↓
7 ↓
8 ↓
9 ↓
10 ↓
11 ↓
12 ↓
13 ↓
14 ↓
15 ↓

Главните карактеристики

Големина:
230x250cm, 200x230cm, 180x200cm, 150x200cm, 120x200cm
Техника:
Рачно изработени
Функција:
Погоден За Носене,Преносни,Анти-Pilling
Возрасна Група:
Возрасни лица
Употреба:
Војската,Пикник,Патување,Дома,Во Болница,Авион,Хотел
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Материјал:
Микрофибер Материјал
одделение:
Квалификуван
Шаблон Тип:
Цртан филм
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
Midune
Тежина:
1.65
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
0182328354300

Избор на клиент