.

.

21PCS Бела Премиум LED Купола Светлина Мапата Светлина Внатрешни работи Светлина Комплет Пакет + Табличка Светлина за Кадилак CTS 2008-2013

21PCS Бела Премиум LED Купола Светлина Мапата Светлина Внатрешни работи Светлина Комплет Пакет + Табличка Светлина

DEN 1391.52

Пристапност
Во достапна форма


X-СВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led. Ние тестирани многу различни доведе во пазарот,пред година на 2016 година,ние работиме со 5050 Led диоди,но сега имаме најновата led технологија,ние конечно се користи Mirco-Smart ™ 5630 led јас nstead на 5050 ПРЕДВОДЕНА од година на 2017 . 3x посветла од 5050 SMD.Ви даде повеќе!
21 PCS Бела Премиум LED Купола Светлина Мапата Светлина Внатрешни работи Светлина Комплет Пакет + Табличка Светлина за Кадилак CTS 2008-2013
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела Долг живот достигнува до 50.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува : 2 x LED Мапата Светлина 2 x LED Купола Светлина 4 x LED Вратата Светлина 2 x LED Footwell Светлина 1 x LED Багажникот Светло 1 x LED Ракавица Светлина Кутија 4 x LED Vantity Огледало Светлина 2 x LED Табличка Светлина 3 x LED Резервни Светлина

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
мраз сина, бела
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Бренд Име:
Ла MaxZa
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.3kgs
Име На Модел:
Canbus Про LED Внатрешни работи за Полнење
Wattage:
5630 Mirco LED,High Power,3x Brighter
Lumens:
2400Lm
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
функција 1:
5630 Висока Моќност xenon бела led чип
Карактеристика 2:
Супер посветла,3x Brither од вашата оригинална сијалица
функција 3:
Секој место доаѓаат со мала торба и лебл,многу корисно за инсталирање
карактеристика 4:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки и еден пар бели ракавици
Карактеристика 5:
1 Година полна гаранција
Карактеристика 7:
долг животен век

Избор на клиент