.

.

TBP039 Непал Гроздобер Накит рачно изработени Прекрасна Шарм Повеќе Бои

TBP039 Непал Гроздобер Накит рачно изработени Прекрасна Шарм Повеќе Бои

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма


Тибетската рачно изработени Амајлија привезоци, од Непал локалните.
акции не се многу, ако ви се допаѓа, donot двоумете се.
Иста со онлајн фотографии,
мулти бои се опционални,
инкрустирани шарени зрнца.
**************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Главните карактеристики

Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
TBP039
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Гроздобер
Слика:
прекрасна шарм
Метал:
Бакарни легури. сребрена боја
Инкрустирани:
шарени камен
Тежина:
10-13g
Висина со обрачот:
36-37mm

Избор на клиент