.

.

Нараквици за Жените германски Cookie Шарм Нараквица со Розова Панделка и Сребро Срцето Октоберфест Dirndl НОВИ

Нараквици за Жените германски Cookie Шарм Нараквица со Розова Панделка и Сребро Срцето Октоберфест Dirndl НОВИ

DEN 366.00 DEN 508.80

Пристапност
Во достапна форма


Нараквици за Жените германски Cookie Шарм Нараквица со Розова Панделка и Сребро Срцето Октоберфест Dirndl НОВИ
Име : Германски Октоберфест Dirndl Хривнија
Материјал : Цинк Легура pendant ѓердан
Големина : за 17cm
Боја : како на сликата
Пакет содржина : 1pcs Ѓердан
Состојба : 100% Сосема Нов
2.Јасно фото
3.Нашите предности
1. ние имаме силна истражување и развој на тимот. 2014 нараквици за жени
2. Ние сме многу големи компании и познати претпријатија дома и во странство стабилна добавувачи.
3. Ние нудиме професионална кориснички услуги 2014 нараквици за жени
4.За НАС :
1. Ние сме фабрика специјализирана во областа на Алуминиумски Додатоци и Модни Накит. 2014 нараквици за жени
2. Сите наши стоки се доведе слободни, никел слободни и кадмиум слободни. 2014 нараквици за жени
3. Сите нашите производи може да помине ASTM, CPSC, ASTM и други безбедност testings. 2014 нараквици за жени
4. Нашата компанија има положено ISO9001 : 2008. 2014 нараквици за жени
5. Ние можеме да гарантира најдобар цени, добра количина и брза испорака. 2014 нараквици за
6. Имаме 3 дизајнери. Прилагодено Производи може да биде готов во рок од 5-7 дена. 2014 нараквици за жени
7. Сите наши стоки ќе треба 5-6 индивидуална контрола на квалитетот пред пакување и испорака. 2014 нараквици за жени
5.Нашиот почесен сертификат
6. Како да се цел?
7. Плаќање : да ја прифатиме Зачувам. aliexpress Плаќање треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање. 2014 нараквици за жените ве Молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел. 2014 нараквици за жени 8 . Превозот : Ние нудиме светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex. 2014 нараквици за жени Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање. 2014 нараквици за жените Пл бидат сигурни дека точно за адресата. 2014 нараквици за жените DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. 2014 нараквици за жените e Packet 7-25 работни дена за САД. 2014 нараквици за жени 9 . По продажбата и повратни информации Можете да не контактирате во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy. 2014 нараквици за жени би сакале да ги реши сите проблеми. 2014 нараквици за жените Пл љубезно ве молиме да оставите позитивен feeback. Ви благодарам многу!!! 2014 нараквици за жени 10.Процес на производство

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
19cm
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Срцето
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
senfai
боја:
како на слика
Материјал:
Цинк Легура
MOQ:
1pcs
превозот:
Бесплатен превозот
Функција:
нараквици за жени
Наслов:
нараквица,шарм нараквица,2014 нараквици за жени
is_customized:
Yes
Должина:
about 17cm

Избор на клиент