.

.

Нови година Европската Жените Есен Зима Faux Кожа СТП Tee Врвот Црна Цврста Долг Ракав Turtleneck Тенок Секси Топла Т-маица Стил 781

Нови година Европската Жените Есен Зима Faux Кожа СТП Tee Врвот Црна Цврста Долг Ракав Turtleneck Тенок

DEN 538.00 DEN 768.00

Пристапност
Во достапна форма


Нови Пристигне 2018 Summmer Стил.
Нови 2016 година Европската Жените Есен Зима Faux Кожа СТП Tee Врвот Црна Цврста Долг Ракав Turtleneck Тенок Секси Топла Т-маица Стил 781 ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА (МЕРКА 1 Инч = 2.54 см)

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
781
Материјал:
СТП,Spandex,Ацетат
Декорација:
Никој
Бренд Име:
стела марина collezione
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
Есен & Зима

Избор на клиент