.

.

Моден Нараквици 18mm Осветленост Snap Копчето Сина Кожа Ткаенината Нараквици & Алки Слободни Shippings

Моден Нараквици 18mm Осветленост Snap Копчето Сина Кожа Ткаенината Нараквици & Алки Слободни Shippings

DEN 112.00 DEN 117.60

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние испорака на производи толку брзо .
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Бренд Име:
JINGLANG
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Материјал:
кожа
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
Должина:
19cm

Избор на клиент